Кошик
32 відгуків
"СтройРиф" Харьков
+380 (68) 600-58-63
+380 (66) 543-48-21

Галька річкова і мармурова

На перший погляд камінь галька річкова асоціюється тільки з пляжем. Насправді ж це популярний будівельний матеріал, який можна використовувати як для зовнішнього так і для внутрішнього благоустрою.

Галька – камінь неправильної округлої форми, відшліфована водою. За величиною матеріал підрозділяється на дрібну фракцію (1-2,5 см), середню (до 5 см) і велику (від 5 см до півметра).

Причини купити річкову гальку

  • Міцність і довговічність матеріалу. Галька здатна витримувати істотні перепади температур, не боїться вологи.
  • Екологічна безпека. Пропонуємо купити річковий камінь, не переживаючи про підвищення радіаційного фону.
  • Декоративний зовнішній вигляд. Камінь річковий – багатогранний інструмент, що дозволяє втілити найсміливіші дизайнерські ідеї. Різноманітність фракцій і кольорів каменю дозволяє створювати різноманітні ландшафтні та інтер'єрні композиції.
  • Доступність. Цей унікальний матеріал – результат вікової безкоштовної роботи природних факторів. Видобувається галька відкритим способом, тому собівартість її не велика.

Вирішивши купити гальку в компанії «СтройРиф», замовте і доставку. Для зручності клієнтів реалізація товару проводиться у мішках або насипом спеціалізованим транспортом.

Основні особливості річкової гальки

Галька річкова являє собою поширений матеріал, який одержав широке використання в будівельній сфері. Багато хто, коли чують це назва, згадують про пляжі, річки, ліс і відпочинку. Але в дійсності це по-справжньому функціональний і корисний матеріал, який однаково успішно використовується для проведення робіт по внутрішньому і зовнішньому благоустрою. Він має неправильну округлу форму. Вода його ретельно відшліфовує протягом часу, що надає структурі особливий зовнішній вигляд, робить її по-справжньому гладкою.

Ціна гальки залежить від різних чинників, але  у будь-якому випадку для отримання чесних умов треба звертатися до перевірене місце. Спеціалізована компанія стане ідеальним варіантом, бо гарантує високу якість, надійність та прийнятну вартість для всіх клієнтів. Матеріал можна розділити на кілька основних фракцій, серед яких дрібна, середня і велика. У першому випадку розмір варіюється в межах від 1 до 2,5 см, у другому він не перевищує 5 см, а в третьому становить від 5 см до половини метра. Таке різноманіття дає можливість знайти під актуальні запити оптимальний формат каменю, який зробить виконання робіт на об'єкті більш продуктивним.

Основні переваги

Якщо придбати матеріал у перевіреній компанії, автоматично можна отримати чимало особливих переваг. Серед основних можна відзначити:

  • Доступність, яку людині забезпечила сама природа. Вона впродовж багатьох століть працювала над тим, щоб галька набула свою теперішню форму. Видобуток організована відкритим способом, що позитивно впливає на вартість. Вона виходить дійсно доступною для більшості.
  • Безпека з екологічної точки зору. Це на сто відсотків безпечний камінь, радіаційний фон якого знаходиться в межах норми.
  • Довговічність, високий рівень міцності. Матеріал не боїться постійного впливу з боку підвищеного рівня вологи, без проблем справляється з температурними перепадами.
  • Декоративність, яка відкриває нові можливості для успішної експлуатації. За допомогою унікального зовнішнього вигляду дизайнер зможе реалізувати свої самі незвичайні ідеї. Пропонується великий вибір різноманітних забарвлень, фракцій, що дозволяє створювати унікальні композиції, як в інтер'єрі, так і в ландшафтному дизайні.

Купити річкову гальку в Україні

Чтобы приобрести ее по честной цене, целесообразно обратиться в компанию  «СтройРиф». Харьков является основным городом деятельности, но можно заказать доставку практически по всей стране. Для ее быстрой и надежной организации используется специальный транспорт, что гарантирует высокое качество. Кроме этого на предварительном этапе легко проконсультироваться с менеджерами, которые помогут разобраться в тонкостях выбора, оформить быстрый заказ. Стоимость камня приятно удивляет, как и высокое качество сервиса. Це поєднання робить вибір нашої компанії оптимальним варіантом для всіх, хто потребує високоякісному будівельному матеріалі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner