Кошик
32 відгуків
"СтройРиф" Харьков
+380 (68) 600-58-63
+380 (66) 543-48-21

Мармурова крихта для обробки будівель

Мармур являє собою один з найпопулярніших матеріалів, який символізує багатство в домі. У середньовіччі тільки дуже забезпечені люди могли придбати собі такий матеріал, щоб встановити з нього що-то будинку. Зараз мармур також дуже ціниться. Але можна здешевити виробництво, тому що існує мармурова крихта. Вона є невеликими частинками натурального каменю, але при грамотному укладанні виглядає дуже привабливо і натурально.

Сфера використання мармурової крихти

Існує безліч методів у сучасному будівництві і дизайні для застосування такої крихти. Серед основних її сфер застосування можна відзначити:

  • Наповнювач.
  • Ландшафтний дизайн.
  • Декор підлоги.

Видобувають крихту в різних країнах. Відповідно вона може відрізнятися деякими якісними характеристиками. Матеріал утворюється шляхом дроблення кам'яної породи. Це, по суті, відходи видобутку натурального мармуру, але вони дуже затребувані завдяки широкій сфері застосування. Вона відрізняється різноманіттям. Можна використовувати матеріал як для внутрішньої обробки будинку, так і для зовнішнього облицювання. Поверхня з бетону або цегли, які нічим додатково не оброблені, за допомогою крихти набувають більш цікавий зовнішній вигляд.

У ландшафтному дизайні крихта дозволяє оформляти клумби, створювати сухі струмки. Щоб зробити воду в струмку або іншому декоративному водоймі максимально прозорою, на дно треба висипати крихту. Її можна використовувати для оформлення садових доріжок.

Для виробництва декоративних плит такий матеріал починає використовуватися все активніше в останній час. Це оптимальне рішення для облицювання усередині будівель громадського призначення, де інтенсивність використання основних поверхонь дуже висока. Покриття для підлоги мозаїчного типу з цього матеріалу виходить одночасно привабливим і міцним. Також воно характеризується довговічністю і безпекою використання. Можна зробити за допомогою спеціальної суміші міцний підлогу. Якщо його правильно відшліфувати, щоб він став гладким, можна забезпечити схожість з мармуром.

Переваги використання

Крихта з мармуру є універсальним матеріалом, який видобувається у великих обсягах. Його можна шліфувати, полірувати. Завдяки своєму природному походженню матеріал володіє деякими важливими перевагами:

  • Морозостійкість.
  • Екологічна чистота.
  • Тривалий термін служби і т. д.

Без проблем можно найти интересные цветовые решения пол разные запросы.  Самыми распространенными вариантами считается серый и белый мрамор. Соответственно крошка из него также представлена в максимальном количестве. Но можно приобрести и материал, который окрашивается искусственно практически в любой нужный цвет. Но в данном случае примерно через три года цвет начнет тускнеть.

Завдяки поєднанню довговічності і доступною вартості матеріал стає все більш затребуваним. Він також не потребує особливого догляду, що стає додатковою перевагою. Можна відзначити і широку сферу застосування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner