Кошик
29 відгуків

Альпійська гірка на газоні своїми руками.

Альпійська гірка на газоні своїми руками.

«Стрес» одна з причин виникнення онкології. Саме з цього коли приходить дамою нам так хочеться відгородитися від усього світу і просто відпочити!. Для цього Вам достатньо самим ну або з допомогою будівельників спорудити Альпійську гірку прямо у...

Альпійська гірка на газоні своїми руками.

Ми живемо в світі, який щодня нас піддає негативу і стресових ситуацій. Слово «дипресия» стало звичним у нашому лексиконі. Онкологи всесвітньої організації охорони здоров'я назвали «Стрес» однією з причин виникнення онкології. Саме з цього прийшовши дамою нам так хочеться відгородитися від усього світу і просто відпочити! Але погодьтеся адже хочеться посидіти у своєму дворі або при садовій ділянці і дивитися на щось дуже красиве забуваючи про насущні проблеми хоча б на якийсь час. Для цього Вам достатньо самим ну або з допомогою будівельників спорудити Альпійську гірку прямо у себе вдома!

Що таке Альпійська гірка будинку? Це декоративна споруда переважно з натурального каменю , гірських квітів і рослин. Найпопулярніша альпійська гірка з водоспадом. Така гірка з натуралного каменю успокауевает нерви і приголомшує своєю красою.

Камінь може бути різноманітний як за формою так і породою. Наприклад Бутовий камінь Кварцит який додасть малинові нотки. З кварцытом гармонійно буде смотреца Гранітний, бутовий камінь рожевого кольору. Для досягнення природності у вашій композиції потрібно додати Річкову гальку бажано різного розміру , так як великої і дрібної. Для того щоб альпійська гірка гармонійно вписувалася в інтер'єр також радимо звернути увагу на клумби та доріжки які можна просипати різного кольору мармурової крихти .      Так же спишу заверить вас что данная мраморная крошка является  натуральным камнем и ее цвет сугубо естественный и не окрашен, а радиационное поле не превышает норы. Этот камень пролежит у Вас много лет и не потеряет свой цвет.

Растения нужно выбирать не прихотливые ,но в тоже время многолетними и обязательно низкорослыми. Например : Обриета , дикий тимьян, так же можно использовать карликовые хвойные растения ( ель, кипарис), очиток едкий и тд.

Але адже дані пропозицію щодо облаштування вашої ділянки тільки рекомендації про можливе роз положення каменю або варіанти вибору рослин , а не в якому разі не правила їх побудови, так що все в Ваших руках.

Інші статті
 • Керамзит в гранулах - популярний матеріал
  Керамзит в гранулах - популярний матеріал
  Гранульований керамзит являє собою дуже корисний матеріал, який володіє широкою сферою використання. Якщо купити керамзит високої якості, можна використовувати його в різноманітних композиціях ландшафтного дизайну, в будівельній сфері і т. д.
  Детальніше
 • Торф: особливості, сфера застосування
  Торф: особливості, сфера застосування
  Торф являє собою органічне добриво, яке традиційно користується особливою популярністю. Протягом багатьох років його активно використовують для організації підживлення ґрунту для кімнатних рослин, так і на садових, городніх ділянках.
  Детальніше